Národní geopark

Novoroční výstup k Homolce

Vážení přátelé,
dovolte nám, abychom Vás pozvali na tradiční Novoroční výstup k Homolce v Bečově nad Teplou, který se koná 1. ledna 2018 od 13:30 do 16:00 hod. Novoročních akcí je hodně, ale jen málokterá se koná již po 36.
Akce je určena pro všechny, neboť jejím hlavním posláním je pozdravit se s přáteli, projít se krásnou krajinou Bečovska, ochutnat přímo na místě turistický svařáček a poznat krásy Karlovarského kraje, Bečovska a Česko-bavorského geoparku.
Akce je zdarma, účastníci obdrží pamětní list a drobné občerstvení.
 

valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia sac lancel pas cher balenciaga pas cher